🌼 Sleva -40 Kč na FARMÁŘSKÉ SENO se zeleninou
probiotika kralik
bio lapis kralik
probiotika kralik
bio lapis kralik

Probiotika BIO-LAPIS pro králíky a další zvířata 6x2 g

Bio-Lapis je doplňkové krmivo, které pomáhá při zažívacích problémech a krizových stavech u králíků, psů, koček, malých hlodavců a jiných společenských zvířat. Obsahuje probiotikum, prebiotikum, elektrolyty, enzymy a vitamíny.

Elektrolyty pomáhají při rehydrataci organismu a jsou prevencí další dehydratace. Prospěšné mikroorganismy - probiotikum - rychle osídlují zažívací aparát. Prebiotika pomáhají množení prospěšné střevní mikroflóry.

Balení obsahuje 6 sáčků po 2 g (doporučené dávkování BioLapis je 1 sáček denně po dobu 6ti dní)

Skladem
219,00 Kč
195.54 bez DPH

Podrobný popis

Bio-Lapis je doplňkové krmivo, které pomáhá při zažívacích problémech a krizových stavech u králíků, psů, koček a jiných společenských zvířat. Obsahuje probiotikum, prebiotikum, elektrolyty, enzymy a vitamíny. Přípravek je vhodný také pro pooperační péči a rekonvalescenci u králíků a malých hlodavců.

Složení: dextróza, chlorid sodný, chlorid draselný, Preplex prebiotic (frukto-oligosacharidy), síran hořečnatý

Doplňkové látky: stabilizátory střevní mikroflóry, saccharomyces cerevisiae

Dávkování

Aplikujte 1 sáček denně po dobu 6ti dnů, nebo delší dobu až do vymizení zažívacích problémů. BioLapis může být aplikován přímo na krmivo nebo ve formě roztoku (Přidáním 1 sáčku do 50ml vody vytvoříte izotonický roztok, který je nutné spotřebovat do 24 hodin). Přípravek se může kombinovat s jakýmkoliv krmivem i léčivem.

Značka

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře (0)
Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.