💚 Využijte výhodné dopravy s PPL již od 54 Kč! 💚

Jestliže vám nakoupené zboží nevyhovuje, je možné jej do 14 vrátit. Nesmí se jednat o zboží použité či otevřené (např. pamlsky, granule, bylinky).

Postup pro vrácení je následující:

  1. Ujistěte se, že je produkt v původním neporušeném stavu.

  2. Produkt pečlivě zabalte a nadepište na obal či krabičku následující kód pro zpětné zásilky: 91930827

  3. Balíček s kódem odneste na jakoukoliv pobočku Zásilkovny, která přijímá balíčky k odeslání a kód sdělte obsluze. Ta by měla na balíček nalepit štítek a odeslat jej zpět k nám.

  4. O vrácení produktu nás informuje prostřednictvím mailu nebo k balíčku přidejte poznámku (jméno, označení a datum objednávky), případně fakturu, kterou jsme vám zaslali spolu s balíčkem.

  5. Jelikož i zde se jedná o dopravné produktu z bodu A do bodu B, je toto vrácení spojeno s dodatečným poplatkem za dopravné 49 Kč. Částku 49 Kč prosím uhraďte na účet 1833323028/3030. Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury.

  6. Jakmile nám produkt dorazí zpět, zkontrolujeme jeho stav a platbu za dopravné, jestliže některá z věcí nebude v pořádku, budeme vás znovu kontaktovat. V případě, že bude vše v pořádku, do 7 pracovních dní vrátíme plnou částku za produkt na váš účet (ze kterého byla placena původní objednávka či poplatek).