🐤 Velikonoční boxy jsou TADY 🐤

Pár slov o Anilandu

Členové našeho týmu

Náš tým tvoří Baja, která se stará především o vzhled e-shopu, tvorbu produktů a jejich obalů i Instagram. Dalším členem je Marek, který se stará o finanční stránku, administraci a vymýšlení produktů pro Vaše mazlíčky. Posledním, ale zato velmi důležitým členem je Ondra, který se pečlivě stará o chod celého e-shopu, programování a další (nesmysly) nezbytnosti, které si my dva vymyslíme a kterým nerozumíme v oblasti IT.

Založení e-shopu

E-shop vznikl v roce 2020, kdy jsme na trhu viděli nedostatek zdravých směsí a dalších produktů především pro králíky a hlodavce. Rozhodli jsme se tedy pro výrobu vlastních směsí a dalších produktů a také nabízení jednotlivých surovin (již od 100g) tak, abyste si i vy mohli namíchat směs dle Vašich (mazlíčkových) představ.

Naše další cesta

Postupně chceme na e-shop přidávat další zdravé suroviny a produkty pro Vaše mazlíčky, protože si každé zvířátko zaslouží kvalitní krmivo a tím i spokojený a zdravý život. Velice nám záleží na Vašem názoru a tak pokud máte jakékoliv připomínky nebo nápady, můžete nás kontaktovat na aniland@email.cz nebo přes náš Instagram, kde se můžete připojit k naší skvělé partě! Děkujeme za vše! Tým Aniland