😍 Navštivte náš stánek: SOBOTA 22. 6. Živá EXOTIKA Praha, NEDĚLE 23. 6. Fauna Trhy Ostrava 🧡

DOPRAVA

Zasíláme po celé České republice i na Slovensko!

Vaše objednávky odesíláme obvykle druhý pracovní den od objednání. Posíláme přes Zásilkovnu a to jak na výdejní místa (pobočky), tak přímo k vám domů. Dopravné trvá zpravidla 1-3 dny. Zásilkovna vás bude informovat o převzetí zásilky přes vámi zadaný e-mail či SMS.

Těžší zásilky jsou posílány do dvou až tří dnů prostřednictvím přepravní společnosti PPL na Vámi zadanou adresu. O doručování budete informováni SMS, případně telefonátem.

DOBÍRKA

Objednávku lze zaplatit na dobírku, její částka bude viditelná v košíku hned po zvolení dobírky jako platební metody.

Jestliže si nevyzvednete první zásilku na dobírku a neuhradíte dopravné, které nám tímto vzniklo, nebude již možné objednat další objednávky na dobírku.

UPOZORNĚNÍ: Pokud si nepřevezmete zásilku, u níž jste zvolili platbu na dobírku, bude Vám účtována tato doprava za nevyzvednutý balíček. (VIZ. Obchodní podmínky)

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu produktů nad 1500 Kč získáváte automaticky dopravu zdarma.

Pozn.: Pokud jste objednali na dobírku ve vyšší hodnotě 1500 kč a dosáhli jste na dopravu zdarma, dobírku si však nepřevzali, nemáte na bezplatné dopravné nárok a budeme žádat proplacení dopravného nevyzvednuté zásilky.

TROCHU LEGISLATIVY :)

Platební podmínky a dodání zboží

1. Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit následujícími způsoby:

bezhotovostně převodem na bankovní účet prodávajícího č. 2301245940/2010, vedený u Fio banky,

bezhotovostně platební kartou,

bezhotovostně převodem na účet prodávajícího prostřednictvím platební brány,

dobírkou v hotovosti při předání zboží,

v hotovosti při osobním odběru ve výdejně zásilek.

2. Společně s kupní cenou je kupující povinen uhradit prodávajícímu náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li dále uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.

3. V případě platby v hotovosti je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 14 dnů od uzavření kupní smlouvy.

4. V případě platby prostřednictvím platební brány postupuje kupující podle pokynů příslušného poskytovatele elektronických plateb.

5. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na bankovní účet prodávajícího.

6. Prodávající nepožaduje od kupujícího předem žádnou zálohu či jinou obdobnou platbu. Úhrada kupní ceny před odesláním zboží není zálohou.

7. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

8. Zboží je kupujícímu dodáno:

prostřednictvím výdejny zásilek na adresu výdejny, kterou kupující určil,

osobním odběrem ve výdejním místě prodávajícího, které se kupující dozví e-mailem, SMS nebo při zadání platby "Hotově" při osobním odběru při objednávání.

9. Volba způsobu dodání se provádí během objednávání zboží.

10. Náklady na dodání zboží v závislosti na způsobu odeslání a převzetí zboží jsou uvedeny v objednávce kupujícího a v potvrzení objednávky prodávajícím. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

11. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

12. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

13. Prodávající vystaví kupujícímu daňový doklad – fakturu. Daňový doklad je odeslán na emailovou adresu kupujícího./Daňový doklad je přiložen k dodávanému zboží.

14. Kupující nabývá vlastnické právo ke zboží zaplacením celé kupní ceny za zboží, včetně nákladů na dodání, nejdříve však převzetím zboží. Odpovědnost za nahodilou zkázu, poškození či ztrátu zboží přechází na kupujícího okamžikem převzetí zboží nebo okamžikem, kdy měl kupující povinnost zboží převzít, ale v rozporu s kupní smlouvou tak neučinil.

Více k obchodním podmínkám naleznete ZDE