🤍 Vyzkoušejte nejchutnější BIO SENO

Vítejte na e-shopu Aniland!

Od roku 2020 pro Vaše králíčky, morčata a další býložravce vlastnoručně vyrábíme pamlsky a krmivo bez obsahu obilovin, hrachu, škrobu a dalších nesmyslů, které by v jejich jídelníčku neměly co dělat. Sortiment brzy rozšíříme i pro křečky a všežravé hlodavce, aby měli také možnost ochutnat přírodní ňamky.

Ať už máte králíčka, morče, osmáka či jiného hlodavce, najdete u nás vyladěné produkty přesně podle jejich potřeb. Zakládáme si na 100% přírodním a bezobilném složení nejen u pamlsků, ale také směsí či granulí, které jsme vyrobili podle vlastní receptury!

Jsme registrovanými a ověřenými výrobci pamlsků a podléháme každoročním kontrolám, kterým se mnoho jiných výrobců vyhýbá, jelikož nesplňují striktní standardy a pamlsky vyrábí na domácích sušičkách z často neznámých surovin. U nás máte vždy jistotu 100% kompletního a konkrétního složení. Na složení typu „vedlejší produkty rostlinného původu“ si u nás nehrajeme. Víme, z čeho naše produkty vyrábíme a chceme, abyste to věděli i vy a mohli tak Vašemu mazlíčkovi nabídnout opravdu zdravé mlsání.

Nabízíme také dřevěné hračky a hlavolamy od české rodinné firmy promazliky.eu. Hračky na okus pečlivě vybíráme tak, aby neobsahovaly žádná lepidla ani chemikálie, to přece do bříška mazlíčků nepatří. V sortimentu najdete také široký výběr bylinek, kořínků, větviček a listů z naší Beskydské zahrádky, aby si měli mazlíčci na čem brousit stále rostoucí zoubky.

Věříme, že si u nás vyberete nějakou zdravou pochoutku pro Vašeho mazlíčka a budete se rádi vracet.

CHCEM NAKUPOVAŤ

Pokud si chcete přečíst více o zdravé výživě králíčků, navštivte náš blog kralicidenik.cz. Jestliže máte zájem o velkoobchodní spolupráci nebo jiné dotazy, budeme se na ně těšit na e-mailu aniland@email.cz.

Děkujeme za podporu našeho vysněného podnikání

Marek & Barča