💚 Využijte výhodné dopravy s PPL již od 54 Kč! 💚
peletky pro kraliky rodicare

RodiCare Basic peletky 1000 g

Pelety RodiCare basic jsou vhodné pro králíky a morčata kteří trpí chybami ve výživě, nebo mají trávicí potíže. Krmivo má vysoký podíl vlákniny který zajišťuje správné trávení, rovnoměrné obroušení zubů a základní kámen pro tvorbu střevního mikro biomu. Tyto granule také obsahují všechny vitamíny a minerální látky, které zvíře potřebuje. Dále v krmivu nalezneme vysoký podíl vitamínů C, který je klíčový pro zdraví morčat a směs bylin zlepšující u zvířete chuť k jídlu.

Skladem
399,00 Kč
356.25 bez DPH

Podrobný popis

Peletky RodiCare basic pro zdravé zažívání.

RodiCare basic je ideální peletové krmivo pro morčata a králíky, kteří trpí chybami ve výživě nebo trávicími potížemi. Vysoký podíl vlákniny zajišťuje dostatečnou činnost trávení, rovnoměrné opotřebení zubů a tvoří živnou půdu pro životně důležitou střevní flóru. RodiCare basic obsahuje všechny životně důležité vitamíny a minerální látky. Vysokým obsahem vitamínu C zajišťuje dostatečný přísun vitamínu i u morčat, která dočasně nedostávají žádné čerstvé krmivo. Mimoto obsahuje RodiCare basic speciálně vyladěnou směs bylin, která podporuje zažívání a zlepšuje chuť k jídlu.

RodiCare basic je vhodný také pro opětovné stabilizaci trávení u zvířat v rekonvalescenci, která trpí zažívacími potížemi kvůli onemocnění jako např. kokcidióze. Velmi vysoký obsah lehce stravitelné vlákniny je nezbytný pro rychlou obnovu střevní flóry a podporuje střevní peristaltiku. Rychle využitelná energie zajišťuje udržení citlivé energetické látkové výměny v játrech. Fruktooligosacharidy (FOS) selektivně podporují životně nutnou flóru tlustého střeva (probiotika).

Vitamíny a minerální látky zabraňují deficitu podmíněnému výživou a onemocněním. Semena pískavice a kořen puškvorce povzbuzují chuť k jídlu a zažívání. Kurkuma podporuje funkci jater a střev. Květ heřmánku a listy máty uklidňují střevo při křečích a zánětu. Semena fenyklu a plod kmínu účinkují proti křečím a nadýmání. Kořen lékořice uklidňuje žaludeční sliznici. Éterické oleje stabilizují zdravou střevní sliznici tím, že brání množení kokcidií.

Dávkování a doporučené krmení:

Morčata: Dospělá zvířata cca 30 g/den (1 ½ odměrné lžičky)

Zakrslí králíci: Dospělá zvířata cca 50 g/den (2 ½ odměrné lžičky)

Podle druhu zvířete, hmotnosti, věku a stavu zvířete může potřebné množství krmiva upravit. Přesné množství se má přizpůsobit podle pozorování nebo konzultace s veterinárním lékařem. Doporučená doba podávání: minimálně 20 – 30 dnů.

RodiCare basic může být také trvale podáváno jako doplněk k vysoce kvalitnímu senu a čerstvému krmivu.

Značka

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře (0)
Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.