🌷 Vybavte se na jaro a pořiďte králíčkovi 🐰 SET postrojek + vodítko

Přírodní likvidátor zápachu z králíků a hlodavců 120 ml

Velmi účinný ekologický přípravek k odstranění zápachu z morčat, králíků, křečků, činčil, osmáků, křečíků dalších zvířat.

Přípravek je biologický, netoxický, nebarví žádné povrchy. Dá se nastříkat zvířeti do pelechu, klece, domečku, záchodku a kamkoliv jinam.

Odstraňuje také pachy z močoviny, výkalů a rozkládající se potravy z oděvů, textilií, koberců, čalounění, podlah a dalších povrchů.

Složení: směs přírodních enzymů

Skladem
139,00 Kč
114.88 bez DPH

Podrobný popis

Vhodné pro chovatele drobného zvířectva. Pach nepřekrývá, ale odstraňuje !

  • Pach z domácích zvířat, např. křečků, morčat, králiků, myší, křečíků a dalších.
  • Pach z podestýlky
  • Pach moči na podlaze a stěně

Tento produkt je určen pro chovatele drobných domácích zvířat, jako jsou křečci, morčata, králíci, činčily, křečíci a myši, kteří se potýkají s nepříjemnými pachy z podestýlky, výkalů a moči.

Je to ekologický prostředek s přírodními enzymy, který účinně odstraňuje zápachy. Je vhodný pro použití na různých površích, jako jsou podlahy, koberce, textilie a podestýlka, a není škodlivý pro lidi, zvířata, rostliny ani životní prostředí.

Návod k použití: Na postižené místo aplikujte pomocí rozprašovače tak, aby přípravek pronikl přímo na příčinu nepříjemného zápachu. Nechte působit do uschnutí! Nestírejte! Neškodí lidem, zvířatům, rostlinám, neničí životní prostředí. Není jakkoliv závadný nebo toxický!

Balení: 125 ml

Značka

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře (1)
Hodnocení
Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.