🌷 Vybavte se na jaro a pořiďte králíčkovi 🐰 SET postrojek + vodítko
likvidator zapachu
pach ze zachodu
likvidator zapachu
pach ze zachodu

Přírodní sprej LIKVIDÁTOR ZÁPACHU ze zvířat 500 ml

Velmí účinný přípravek k odstranění zápachu z morčat, králíků, psů, koček a dalších zvířat.

Odstraní pachy ze zvířecí močoviny, výkalů ale také jakékoliv jiné přírodní pachy jako například zápach z bot, pachy v lednici nebo v odpadkovém koši. Je tak univerzálním a nepostradatelným pomocníkem v domácnosti.

Přípravek je biologický, netoxický, nebarví žádné povrchy. Účinně eliminuje zápach z pelechu, klece, domečku, záchodku či jiného povrchu.

Pach nepřekrývá, ale likviduje! Povrchy nijak nepoškozuje a nevyběluje. Neškodí lidem, zvířatům ani rostlinám.

Skladem
299,00 Kč
247.11 bez DPH

Podrobný popis

Řešíte, jak odstranit zápach ze psího pelechu, králičího záchodku nebo třeba sportovních bot? Vyzkoušejte náš ekologický prostředek s obsahem přírodních enzymů LIKVIDÁTOR ZÁPACHU.

Je určený k odstranění zápachu ze zvířecí moče, výkalů, zvířecích exkrementů, ale také zápachu z rozlitého mléka, zbytků potravy a všech rozkládajících se látek organického původu jako je třeba pot. Využití tak najde třeba i u sportovní obuvi či rukavic.

Výhody odstraňovače zápachu AnilandCARE:

  • pach nepřekrývá, ale likviduje svými přírodními enzymy
  • je vhodný pro jakýkoliv povrch, např. textil, potahy, čalounění, koberce, zdivo, beton, stěna, dřevo, umělé povrchy, obklad aj.
  • nezapáchá, neobsahuje žádné zdraví škodlivé chemické látky (např. formaldehyd), je netoxický, neškodí lidem, zvířatům ani rostlinám
  • je šetrný k životnímu prostředí
  • vhodný do domácností, veřejných a zdravotnických zařízení či potravinářského průmyslu (vnitřní prostory, do lednic a mrazících pultů).
  • ošetřované povrchy nepoškozuje, nevyběluje a nezanechává na nich skvrny
  • v praktickém balení s rozprašovačem pro snadnou aplikaci

Návod k použití: Z postiženého místa nejprve odstraníme hrubé nečistoty (např. zbytky potravy, výkaly), co nejvíce odsajeme suchým hadříkem a pak aplikujeme přípravek pomocí rozprašovače. Nechte působit do uschnutí či přes noc, nejlépe až 24 hodin.

Jestliže jsou znečištěny povrchy (např. pelechů, domečků, gauče), které zapáchají, nastříkáme LIKVIDÁTOR zápachu přímo na ně. Přípravek neškodí zvířatům, lidem ani rostlinám.

Pro odstranění pachu přípravek jemně rozprašte do ovzduší a nechte působit. Doporučujeme, jestliže je to možné, zajistit v ošetřovaném prostoru mírný pohyb vzduchu, např. malým pootevřením větracího okénka. Pokud toto nelze zajistit, pouze prostředek rozprašte do ovzduší.

Složení: směs přírodních enzymů, pH stabilizátor, biologický inhibitor, demineralizovaná voda

Značka

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře (0)
Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.