💚 Využijte výhodné dopravy s PPL již od 54 Kč! 💚
repove bezobilne pamlsky
řepánek pamlsek
bezobilne pamlsky pro kraliky
pamlsky pro krecky
pamlsky pro kraliky
repove bezobilne pamlsky
řepánek pamlsek
bezobilne pamlsky pro kraliky
pamlsky pro krecky
pamlsky pro kraliky

Řepové sušenky ŘEPÁNKY 6 ks

Zdravé přírodní zeleninové pamlsky pro králíky a hlodavce. Ručně tvořené řepové bezobilné pamlsky pro králíky a hlodavce (pro křečky, křečíky, morčátka, myši a potkany) s měsíčkem lékařským z dílny Aniland. Řepánek je svým složením skvělým doplňkem jídelníčku Vašeho mazlíčka. Je to chutný pamlsek, který brousí zoubky králíčka či hlodavce. V balení najdete 6 kusů, podávejte jako příležitostný pamlsek např. 1 ks / 5-7 dní.


Složení: řepa, celer, lněné semínko, květ měsíčku lékařského

Zkrátka pamlsek bez obsahu obilovin, chemických barviv, velkého (jakéhokoliv) množství hrachu, konzervantů a dalších nedobrých věcí. :)

(V našich pamlscích nenajdete žádné "vedlejší produkty rostlinného původu" ani granule, ve kterých přesně nikdo neví, co je ;)

Skladem
129,00 Kč
115.18 bez DPH

Podrobný popis

Řepánky byly sušeny při MAX. teplotě 40°C, aby byly zachovány vitamíny a cenné látky surovin.

Lněné semínko příznivě působí na kvalitu srsti a kůže zvířete.

Řepa je bohatým zdrojem kyseliny listové, draslíku a vitamínu C. Obsahuje velké množství rostlinných barviv. Bulva červené řepy obsahuje spousty vlákniny, ale také sacharidy.

Celer obsahuje vitamíny B1, B2, B6 a C, dále draslík, kyselinu listovou, hořčík, vápník, železo, fosfor, sodík a mnoho aminokyselin, je vhodný v sušeném stavu k broušení zubů.

Květ měsíčku lékařského má zklidňující účinky, podporuje přirozenou obranyschopnost, podporuje funkci střev, jater, dýchacích cest. Podporuje imunitu a řadí se mezi přírodní antioxidanty.

Značka

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře (2)
Hodnocení
Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.