🥕 Porce vlákniny a vitamínů 🥕 FARMÁŘSKÉ SENO SE ZELENINOU
repove bezobilne pamlsky
řepánek pamlsek
bezobilne pamlsky pro kraliky
repove bezobilne pamlsky
řepánek pamlsek
bezobilne pamlsky pro kraliky

Repové sušienky REPÁNKY 6 ks

Zdravé přírodní zeleninové pamlsky pro králíky a hlodavce. Ručně tvořené řepové bezobilné pamlsky pro králíky a hlodavce (pro křečky, křečíky, morčátka, myši a potkany) s měsíčkem lékařským z dílny Aniland. Řepánek je svým složením skvělým doplňkem jídelníčku Vašeho mazlíčka. Je to chutný pamlsek, který brousí zoubky králíčka či hlodavce. V balení najdete 6 kusů, podávejte jako příležitostný pamlsek např. 1 ks / 5-7 dní.


Složení: řepa, celer, lněné semínko, květ měsíčku lékařského

Zkrátka pamlsek bez obsahu obilovin, chemických barviv, velkého (jakéhokoliv) množství hrachu, konzervantů a dalších nedobrých věcí. :)

(V našich pamlscích nenajdete žádné "vedlejší produkty rostlinného původu" ani granule, ve kterých přesně nikdo neví, co je ;)

... číst celý popis
99,00 Kč
Skladom

Řepánky byly sušeny při MAX. teplotě 40°C, aby byly zachovány vitamíny a cenné látky surovin.

Lněné semínko příznivě působí na kvalitu srsti a kůže zvířete.

Řepa je bohatým zdrojem kyseliny listové, draslíku a vitamínu C. Obsahuje velké množství rostlinných barviv. Bulva červené řepy obsahuje spousty vlákniny, ale také sacharidy.

Celer obsahuje vitamíny B1, B2, B6 a C, dále draslík, kyselinu listovou, hořčík, vápník, železo, fosfor, sodík a mnoho aminokyselin, je vhodný v sušeném stavu k broušení zubů.

Květ měsíčku lékařského má zklidňující účinky, podporuje přirozenou obranyschopnost, podporuje funkci střev, jater, dýchacích cest. Podporuje imunitu a řadí se mezi přírodní antioxidanty.

A-041-1

Mohlo by vás zaujať aj