😍 Navštivte náš stánek: SOBOTA 22. 6. Živá EXOTIKA Praha, NEDĚLE 23. 6. Fauna Trhy Ostrava 🧡
smes pro kraliky
krmivo pro kraliky
zdrava smes pro morcata
smes pro kraliky
krmivo pro kraliky
zdrava smes pro morcata

Přírodní směs KOUZELNÁ ZAHRÁDKA v sáčku MAXI 800 g

Přírodní zdravá bezobilná směs pro králíky a býložravé hlodavce KOUZELNÁ ZAHRÁDKA ANILAND sáček 800g

Směs plná bylinek, zeleniny a sena.

Složení: senné pelety (100% české seno z první senoseče), mrkev 5%, řepa 5%, petržel 2,5%, celer 2,5%, pastinák 2,5%, šípek plod, černý jeřáb (aronie), měsíček lékařský, květ ibišku, květ heřmánku, květ růže, okvětní lístky slunečnice, květ chrpy

Hmotnost: 800g

Množstevní slevy

Množství Sleva Ušetříš
2 5% 16,90 Kč
3 10% 50,70 Kč
Skladem
169,00 Kč
150.89 bez DPH

Podrobný popis

Přírodní zdravá bezobilná směs pro králíky a býložravé hlodavce KOUZELNÁ ZAHRÁDKA ANILAND sáček 800g

Směs plná bylinek, zeleniny a sena.

Směs ručně vyrábíme ze surovin nejvyšší kvality například zelenina a bylinky jsou v nejvyšší potravinářské kvalitě. 

K čemu jsou hlavní složky které tato směs obsahuje:

Senné pelety:

Jsou důležité díky obrovskému obsahu vlákniny. Tyto pelety obsahují pouze voňavé české seno. Nejsou v něm žádné obiloviny, hrách ani žádné další nevhodné suroviny které se často do pelet přidávají.

Mrkev:

Mrkev je jedním z nejlepších zdrojů beta-karotenu, který se v organismu zvířat mění na vitamín A. Nedostatek betakarotenu vede ke zpomalení růstu a reprodukčním poruchám, zhoršuje průběh onemocnění kokcidiózou i průběh mnoha infekcí, hlavně infekční rýmy. U samic může způsobit zvětšení plodu.

Mrkev dále obsahuje vitaminy B, C, E, H, kyseliny listovou, pantotenovou, křemičitou a z prvků pak draslík, sodík, vápník, hořčík, fosfor, síra, mangan, železo, měď a zinek. Zároveň obsahuje i sacharid falkarinol, který má silné protirakovinné účinky. Mrkev zvyšuje odolnost organismu, pomáhá při zácpách, posiluje srdce a cévy a podporuje vývoj a růst.

Řepa:

Červená je bohatým zdrojem kyseliny listové, draslíku a vitamínu C. Obsahuje velké množství rostlinných barviv. Bulva červené řepy obsahuje spousty vlákniny ale také sacharidy.

Celer:

Má vyšší podíl vlákniny obsahuje organické kyseliny a minerály.

Petržel:

Petržel má nižší obsah cukru než mrkev. Ideální sušená surovina k podpoře říje u králíků. Kořen je hodnotné krmení nejen v zimním období. Obsahuje vitamíny A, C, B1, B2, B3, B6, E, kyselinu listovou, z minerálních látek vápník, hořčík, draslík a fosfor. 

Pastiňák:

Obsahuje hodně vitaminu C, draslíku a vlákniny na ceněné látky je bohatší dokonce než mrkev. Specialitou pastináku je alkaloid pastinacin, jenž tlumí křeče hladkého svalstva.

Značka

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře (6)
Hodnocení
Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.