🌼 Sleva -40 Kč na FARMÁŘSKÉ SENO se zeleninou
lnene seminko
lnene seminko kralik
lnene seminko
lnene seminko kralik

Lněné semínko 100 g

Lněné semínka vhodné jako doplňkové krmivo pro papoušky, králíky i hlodavce.

Lněné semínko je nejbohatším zdrojem důležitých omega 3 mastných kyselin, které působí příznivě na ledviny, kůži, trávicí a kardiovaskulární systém a imunitu organismu. Důležitý je i vysoký obsah vlákniny a bílkovin.

Králíkům podávejte maximálně jednu lžičku týdně. Len také podporuje vylučování smotků chlupů v době línání. Pokud má však králík častější potíže s vylučováním v době línání, použijte RodiCare Hairball.

Množstevní slevy

Množství Sleva Ušetříš
3 5% 3,75 Kč
5 10% 12,50 Kč
Skladem
25,00 Kč
22.32 bez DPH

Podrobný popis

Lněné semínko je nejbohatším zdrojem důležitých omega 3 mastných kyselin, které působí příznivě na ledviny, kůži, trávicí a kardiovaskulární systém a imunitu organismu. Důležitý je i vysoký obsah vlákniny a bílkovin.


Lněné semeno obsahuje také esenciální vitamíny a minerály. Obzvláště bohaté je na draslík a v menším množství obsahuje rovněž železo, měď, hořčík a zinek. Obsahuje v tuku rozpustný vitamín E, který je přítomný primárně jako gamma-tokoferol a působí jako antioxidant.


Lněné semínko je vhodné podávat pro zlepšení vzhledu kůže (při alergických dermatitidách) a srsti a snížení nervozity. Je vhodné přímíchávat trošku lněného semínka do krmení březím a laktujícím samicím - usnadňuje porod a podporuje sekreci mléka. Pozor na překrmení! Může působit projímavě.

Značka

Komentáře (3)
Hodnocení
Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.