💚 Využijte výhodné dopravy s PPL již od 54 Kč! 💚
platena taska
taska s kralikem a morcetem
platena taska
taska s kralikem a morcetem

Bavlněná taška přírodní KRÁLÍK & MORČE

Bavlněná přírodní taška s potiskem morčátka a králíčka se hodí pro všechny milovníky a majitele králíků, morčat ale i jiných zvířátek. Své využití najde při nákupu, sběru domácích bylinek, ale taky pro každodenní nošení do města či práce.

Taška je prodyšná, potisk je originálním autorským dílem, který jinde nenajdete. Na tašce už čeká rozkošné morčátko, králíček a spojení s přírodou díky srdíčka z květinek. Samotná taška je ze 100% bavlny.

Potisk byl ručně namalován, poté přenesen do digitální podoby a nakonec vytištěn na tašku.

Skladem
219,00 Kč
180.99 bez DPH

Podrobný popis

Taška s roztomilým potiskem morčete a králíka může být originálním dárkem k narozeninám, svátku, Vánocům nebo třeba přineseninám nového mazlíčka. 

Bavlněná taška má dostatečně dlouhá ucha pro pohodlné nošení. Potisk zabírá velkou plochu a to 30x27 cm, půjde tak vidět i z velké dálky ;)

Textilní světlá taška s originálním motivem králíka a morčete je alternativou k igelitkám a dalším neekologickým plastovým taškám. Její opakované využití je příznivé pro životní prostředí, které jejím užíváním šetříte. Je velmi lehká a skladná, vejde se tak např. do menší kabelky.

Rozměry:  37x41 cm

Materiál: 100% bavlna, tašku neperte v pračce.

Autor malby: Bc. Gabriela Zamazalová

Značka

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře (0)
Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.