💚 Využijte výhodné dopravy s PPL již od 54 Kč! 💚
  • -10,00 Kč
  • Vyprodáno

Tvarovatelný most k připevnění na klec 22x10 cm

Tvarovatelný most k připevnění na klec- 22x10cm, tvarovatelné, hlodavec jej nemůže shodit, jednoduchá montáž, možné přizpůsobit sklon i tvar, použito dřevo bez lepidel, uchycení pomocí křídlových matek, ručně vyrobeno v naší malé dílně v Česku, možná montáž na klec, není potřeba žádné nářadí. Pro upevnění do plastového boxu je třeba jej provrtat či jinak vytvořit dírku na šroubek, ale to určitě zvládnete! :)

Most lze využít i jako: domeček, pelíšek, stříška, vlnka, propojení mezi patry klece, jde jej narovnat nebo jakkoliv ohnout.

Množstevní slevy

Množství Sleva Ušetříš
2 20,00 Kč 40,00 Kč
3 30,00 Kč 90,00 Kč
Vyprodáno
149,00 Kč Ušetříte 10,00 Kč
139,00 Kč
114.88 bez DPH

Podrobný popis

Mosty jsou vyrobeny ručně v naší malé dílně ANILAND. Na jejich výrobu nejsou použité žádná lepidla! Všechny díly k sobě spojujeme pomocí ocelového drátku. Díky tomu jsou pro vaše miláčky naprosto neškodné

Velkou předností těchto schodů je jejich způsob přichycení ke kraji klece, díky kterého tyto schody hlodavec nemůže shodit a navíc si jej můžete vytvarovat jakkoliv budete chtít a přizpůsobit tak jejich sklon i tvar.

Pro jednoduché uchycení do klece u těchto mostů je použitá kombinace podložky a křídlové matky, díky které k upevnění na klec nebudete potřebovat žádné nářadí. Při montáži vám postačí pouze prsty. :)

Mostíky můžete umístit do klece i do boxu. V případě umístění do boxu budete muset box jednoduše provrtat,  abyste skrz vyvrtaný otvor mohli prostrčit šroub.

Most lze využít jako: domeček, pelíšek, most, stříška, vlnka, propojení mezi patry klece, jde jej narovnat nebo jakkoliv ohnout.

Jsme zvědaví co z něj vytvoříte vy :)

Vhodné pro: křečky, myši, potkany, osmáky 

Schéma, které vám usnadní montáž a ve kterém vyčtete rozteče šroubu naleznete níže.

Rozměr mostu je 22x10cm.

Značka

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře (0)
Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.