🎄 Lahodné & bezobilné VÁNOČNÍ CUKROVÍ
bylinna smes pro kraliky
herbiemix
bylinna smes pro kraliky
herbiemix

Sada bylinných směsí pro králíky a hlodavce HERBIEMIX PARTY 3 ks

Naše bylinky jsou velmi chutným doplňkem jídelníčku králíků, morčat, křečků, potkanů a dalších hlodavců.

Tato sada mazlíčkům poskytne rozmanitý výběr těch nejoblíbenějších bylinek, které mají pozitivní účinky na zažívání, kvalitu srsti a celkovou imunitu.

V sadě najdete hned tři balíčky, které můžete různě obměňovat a potěšit chuťové pohárky vašeho miláčka.

Složení: HerbieMIX UNO 60 g (listy echinacey, listy jitrocele, květ ibišku, list borůvky, plody aronie a šípku), HerbieMIX DUO 60 g (sléz maurský, okvětí slunečnice, květy pampelišky, listy maliny), HerbieMIX Trio s levandulí 60 g (měsíček lékařský, květ chrpy, okvětní lístky růže, květy levandule)

Skladem
249 Kč

Podrobný popis

Mix lahodných bylinek HerbieMIX Party je spojením tří balíčků, které nabízí Vašim mazlíčkům rozmanité chutě a vůně. Bylinné směsi jsou vhodné pro králíky, morčata, křečky, potkany a další hlodavce.

Bylinky mají spoustu pozitivních účinků na trávení, kvalitu kůže a srsti a také celkovou vitalitu mazlíčků.

Jedná se o přirozenou potravu mazlíčků v přírodě, která jim dodá potřebné látky a vitamíny.

HerbieMIX PARTY je rozdělen do tří znovu uzavíratelných sáčků a jejich složení je bohaté na lístky, bylinky i plody s obsahem vitamínu C jako je šípek a aronie:

Složení: HerbieMIX UNO 60 g (listy echinacey, listy jitrocele, květ ibišku, list borůvky, plody aronie a šípku), HerbieMIX DUO 60 g (sléz maurský, okvětí slunečnice, květy pampelišky, listy maliny), HerbieMIX Trio s levandulí 60 g (měsíček lékařský, květ chrpy, okvětní lístky růže, květy levandule)

Výrobce

Mohlo by se Vám také líbit