🌷 Vybavte se na jaro a pořiďte králíčkovi 🐰 SET postrojek + vodítko

Ohrada pro králíky a morčata 116x38 cm

Ohrádka je ideální pro králíky a morčata, kteří se mohou venku volně pohybovat a jsou v bezpečí před predátory. V balení ohrádky je síťka, která chrání vaše mazlíčky před slunečními paprsky. Ohrádka se skládá z 6 dílů o rozměru 58 × 38 cm, které jsou navzájem propojeny a snadno se skládají a rozkládají. Ohrádka má dvířka pro snadný přístup ke zvířatům. Kovová konstrukce ohrádky je pevná, odolná a má elegantní černou barvu. Vytvořte pro vaše mazlíčky bezpečné a pohodlné prostředí s naší venkovní kovovou ohrádkou pro králíky.

skladom
Posledné kusy v sklade
999,00 Kč
825.62 bez DPH

Podrobný popis

Tato ohrádka je ideální pro vaše králíky a morčata kteří se budou se moci venku volně pohybovat, a zároveň budou v bezpečí před predátory. V balení ohrádky najdete i síťku, která se napne nad ohrádku a ochrání vaše mazlíčky před slunečními paprsky.

Ohrádka je složena z 6 dílů, každý s rozměrem 58 × 38 cm. Díly jsou navzájem propojeny a snadno se skládají a rozkládají díky jednoduchému systému spon.

Dvířka v ohrádce umožňují snadný přístup ke zvířatům. Kovová konstrukce ohrádky je pevná a odolná, a navíc nabarvena na elegantní černou barvu.

Vytvořte pro vaše mazlíčky bezpečné a pohodlné prostředí s naší venkovní kovovou ohrádkou pro králíky.

Značka

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.