💚 Využijte výhodné dopravy s PPL již od 54 Kč! 💚

Lúčne seno v role s bylinkami MINI 150 g

Prémiové luční seno v roli MINI 150 g pochází z německých luk, které obsahují různé druhy travin bohatých na vlákninu, vitamíny a minerály. Navíc jsou k senu přidány bylinky, které chuť sena ještě více podtrhnou. Důmyslné balení sena v roli šetří hodně místa, a přesto jsou zachována dlouhá stébla a prvotřídní kvalita bez plísní a prachu. Seno je nezbytnou a hlavní složkou jídelníčku králíků, morčat, osmáků a dalších býložravců. Luční seno jim nabízí voňavý a zdravý základ jídelníčku pro správné trávení a přirozené obrušování stále rostoucích zoubků.

Důmyslné balení do role zajistí velkou úsporu místa (na rozdíl od objemných krabic či pytlů).

Složení: seno z německých luk 150 g, chrpa, květ slunečnice, květ měsíčku lékařského, okvětí růže

Skladom
99,00 Kč
88.39 bez DPH

Podrobný popis

Kvalitní prémiové seno z německých luk v MINI balení 150 g s bylinkami je šetrně navinuto do role, prosévané a balené, aby byla zajištěna jeho bezprašnost a kvalita.

Dávkování: králíci, morčata, osmáci, činčily a další býložravci by měli mít seno neustále k dispozici. Seno můžete postupně "odrolovat" a pohodlně dávkovat.

Seno v roli ušetří nejen spoustu místa, ale také přírodu, protože se v porovnání s běžnou taškou sena, která je objemově mnohem větší, spotřebuje až o 80 % méně plastu.

Seno zajišťuje velmi důležitý příjem vlákniny pro spokojené bříško a také přirozeně podporuje obrus zubů.

Seno je ovinuto přírodním provázkem (100% celulóza).

Upozornění: Bylinky se v seně vyskytují ve stopovém množství.

Značka

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (1)
Hodnotenie
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.