🌷 Vybavte se na jaro a pořiďte králíčkovi 🐰 SET postrojek + vodítko

Prírodná zmes KÚZELNÁ ZÁHRADKA v krabičke 500 g

Kúzelná záhradka ANILAND - Prírodná zdravá bezobilná kompletná kŕmna zmes pre králiky, morčatá a bylinožravé hlodavce vhodná už od prvých mesiacov veku.

Miska plná prírody - byliniek, zeleniny a sena, ktorá ponúka porciu vitamínov a tiež toľko potrebnej vlákniny.

Obsah úplne bez obilnín, hrachu, škrobu a ďalších nezmyslov.

Zloženie: senné granule ANILAND z voňavého českého sena z prvého senoseča (100% seno), mrkva 5%, repa 5%, petržlen 2,5%, zeler 2,5%, paštrnák 2,5%, šípok plod, čierny žeriav, nechtík lekársky, kvet ibišteka, kvet harmančeka, kvet ruže, okvetné lístky slnečnice, kvet nevädze

Novo o 100 g viac zmesi v miske!

Hmotnosť: 500 g

skladom
Posledné kusy v sklade
119,00 Kč
106.25 bez DPH

Podrobný popis

Kouzelná zahrádka ANILAND - Přírodní zdravá bezobilná směs pro králíky, morčata a býložravé hlodavce

Miska plná bylinek, zeleniny a sena. 

Směs ručně vyrábíme ze surovin nejvyšší kvality - například zelenina a bylinky jsou v nejvyšší potravinářské kvalitě.

K čemu jsou hlavní složky, které tato směs obsahuje:

Senné pelety:

Jsou důležité díky obsahu vlákniny. Tyto pelety obsahují pouze voňavé bezprašné seno. Nejsou v něm žádné obiloviny, hrách ani žádné další nevhodné suroviny které se často do pelet přidávají.

Mrkev:

Mrkev je jedním z nejlepších zdrojů beta-karotenu, který se v organismu zvířat mění na vitamín A. Nedostatek betakarotenu vede ke zpomalení růstu a reprodukčním poruchám, zhoršuje průběh onemocnění kokcidiózou i průběh mnoha infekcí, hlavně infekční rýmy. U samic může způsobit zvětšení plodu.

Mrkev dále obsahuje vitaminy B, C, E, H, kyseliny listovou, pantotenovou, křemičitou a z prvků pak draslík, sodík, vápník, hořčík, fosfor, síra, mangan, železo, měď a zinek. Zároveň obsahuje i sacharid falkarinol, který má silné protirakovinné účinky. Mrkev zvyšuje odolnost organismu, pomáhá při zácpách, posiluje srdce a cévy a podporuje vývoj a růst.

Řepa:

Červená je bohatým zdrojem kyseliny listové, draslíku a vitamínu C. Obsahuje velké množství rostlinných barviv. Bulva červené řepy obsahuje spousty vlákniny ale také sacharidy.

Celer:

Má vyšší podíl vlákniny obsahuje organické kyseliny a minerály.

Petržel:

Petržel má nižší obsah cukru než mrkev. Ideální sušená surovina k podpoře říje u králíků. Kořen je hodnotné krmení nejen v zimním období. Obsahuje vitamíny A, C, B1, B2, B3, B6, E, kyselinu listovou, z minerálních látek vápník, hořčík, draslík a fosfor. 

Pastinák:

Obsahuje hodně vitaminu C, draslíku a vlákniny na ceněné látky je bohatší dokonce než mrkev. Specialitou pastináku je alkaloid pastinacin, jenž tlumí křeče hladkého svalstva.

Značka

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.