🐤 Velikonoční boxy jsou TADY 🐤
  • Nové

Lúčne seno v role s bylinkami MINI závesné 150 g

Prémiové luční seno v roli s bylinkami MINI 150 g pochází z německých luk, bohatých na druhy travin s vysokým obsahem vlákniny, vitamínů a minerálů. Navíc jsou k senu přidány voňavé bylinky.

Důmyslné balení sena v roli šetří hodně místa, a přesto jsou zachována dlouhá stébla a prvotřídní kvalita bez plísní a prachu. Seno je hlavní složkou jídelníčku králíků, morčat, osmáků a dalších býložravců. Luční seno jim nabízí voňavý a zdravý základ jídelníčku pro správné trávení a přirozené obrušování stále rostoucích zoubků.

Toto seno v roli je opatřeno 100% přírodním provázkem k zavěšení.

Složení: seno z německých luk (96 %), chrpa (2 %), květ měsíčku lékařského (2 %), okvětí růže (2 %), škrob (méně než 1 %)

Poznámka: Škrob nemá v tak malém množství negativní vliv na trávení.

109,00 Kč
Skladem

Kvalitní prémiové seno z německých luk v MINI balení 150 g s bylinkami je šetrně navinuto do role, prosévané a balené, aby byla zajištěna jeho bezprašnost a kvalita. Je vhodné k zavěšení a je opatřeno přírodním provázkem.

Dávkování: králíci, morčata, osmáci, činčily a další býložravci by měli mít seno neustále k dispozici. Seno můžete postupně "odrolovat" a pohodlně dávkovat.

Seno v roli ušetří nejen spoustu místa, ale také přírodu, protože se v porovnání s běžnou taškou sena, která je objemově mnohem větší, spotřebuje až o 80 % méně plastu.

Seno zajišťuje velmi důležitý příjem vlákniny pro spokojené bříško a také přirozeně podporuje obrus zubů.

Seno je ovinuto přírodním provázkem (100% celulóza).

Upozornění: bylinky jsou k senu přilepeny přírodním škrobem. Jeho množství je méně než 1 % a nemá žádný výživový účinek - jeho konzumace je tak bezpečná i v případě králíků a morčat.

8-119-R

Mohlo by vás zaujať aj