🥒🍅🥕 Prémiová směs 6 druhů lahodné zeleniny VEGGIEMIX PREMIUM

Subio sprej STOP ZÁPACHU 500 ml

Velmí účinný přípravek k odstranění zápachu z morčat, králiků, psů, koček a dalších zvířat. Přípravek je biologický, netoxický, nebarví žádné povrchy. Dá se nastříkat zvířeti do pelechu, klece, domečku, záchodku a kamkoliv jinam. Odstraní pachy z močoviny, výkalů ale také i jakékoliv jiné přírodní pachy jako například zápach z bot, pachy v lednici nebo v záchodě.

Skladom
249,00 Kč
205.79 bez DPH

Podrobný popis

Potřebujete se okamžitě zbavit nepříjemného zápachu? Vyzkoušejte ekologický prostředek s obsahem přírodních enzymů SUBIO Stop zápachu. Je určený k odstranění zápachu způsobeným např. rozkladem zbytků potravy, zvratků, moče, výkalů, zvířecích exkrementů, rozlitého mléka a všech rozkládajících se látek organického původu. Pach nepřekrývá, ale likviduje svými enzymy, které rozloží veškeré organické sloučeniny na jednoduché látky, čímž docílí odstranění nepříjemných pachů. Je vhodný pro jakýkoliv povrch, např. textil, potahy, čalounění, koberce, zdivo, beton, stěna, dřevo, umělé povrchy, obklad aj. SUBIO Stop zápachu má hned několik dalších předností - nezapáchá, neobsahuje žádné zdraví škodlivé chemické látky (např. formaldehyd), je netoxický, neškodí lidem, zvířatům ani rostlinám a je šetrný k životnímu prostředí. Díky těmto vlastnostem je vhodný do obytných místností, veřejných a zdravotnických zařízení či potravinářského průmyslu (vnitřní prostory, do lednic a mrazících pultů). Ošetřované povrchy nepoškozuje, nevyběluje a nezanechává na nich skvrny.

Klíčové vlastnosti prostředku SUBIO Stop zápachu

  • Biologický odstraňovač zápachu
  • SUBIO Stop zápachu obsahuje přírodní enzymy
  • Pach nepřekrývá, ale účinně likviduje
  • K odstranění zápachu způsobeným např. rozkladem zbytků potravy, zvratků, moče, výkalů, zvířecích exkrementů, rozlitého mléka a všech rozkládajících se látek organického původu
  • Vhodný pro jakýkoliv povrch - textil, potahy, čalounění, koberce, zdivo, beton, stěna, dřevo, umělé povrchy, obklad aj.
  • Nepoškozuje ošetřovaný povrch, nezanechává skvrny a nevyběluje
  • SUBIO Stop zápachu neobsahuje žádné zdraví škodlivé chemické látky a je netoxický
  • Šetrný k životnímu prostředí
  • Dodáván v praktickém balení s rozprašovačem pro snadnou aplikaci

Složení: směs přírodních enzymů, pH stabilizátor, biologický inhibitor, demineralizovaná voda

Návod k použití: 

Jestliže jsou znečištěny povrchy zařízení, které zapáchají, nastříkáme Stop zápachu přímo na ně. Z postiženého místa nejprve odstraňte hrubé nečistoty, co nejvíce odsajte suchým hadříkem a pak aplikujte přípravek pomocí rozprašovače. Nechte působit do uschnutí či přes noc, nejlépe až 24 hodin..

Pro odstranění pachu přípravek jemně rozprášit do ovzduší a nechat působit. Doporučujeme, jestliže je to možné, zajistit v ošetřovaném prostoru mírný pohyb vzduchu, např.malým pootevřením větracího okénka. Pokud toto nelze zajistit, pouze prostředek rozprášíme do ovzduší.
Potřeba:
Pro postřik 1 m2 zasažené plochy je potřeba cca 50 ml prostředku v závislosti na intenzitě zápachu

Výrobca

Mohlo by vás zaujať aj