😍 Navštivte náš stánek: SOBOTA 22. 6. Živá EXOTIKA Praha, NEDĚLE 23. 6. Fauna Trhy Ostrava 🧡

Pozinkovaná ohrada pro králíky a morčata 216x65x116 cm

Venkovní kovová ohrádka je ideálním řešením pro bezpečné a pohodlné prostředí vašich králíků, morčat i štěňat. Ohrádka má rozměry 216x65x116 cm a je vybavena dvojicí velkých dveří - jedny jsou umístěny na vrchu ohrádky (52 x 58 cm) a druhé jsou boční (45 x 38 cm). Ohrádka je vyrobena z kovu s pozinkovanou povrchovou úpravou, což chrání proti korozi a zajišťuje dlouhou životnost. Ohrádka se snadno skládá, což usnadní montáž a demontáž. K ohrádce je možné dokoupit ochrannou síť, která ochrání vaše zvířátka před slunečním zářením. Venkovní kovová ohrádka poskytuje dostatek prostoru pro pohyb a hrátky vašich mazlíčků. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si spokojenost se svými mazlíčky!

skladom
Posledné kusy v sklade
3 799,00 Kč
3139.67 bez DPH

Podrobný popis

Naše venkovní kovová ohrádka pro králíky, morčata ale i štěňata je ideálním řešením pro vytvoření bezpečného a pohodlného prostoru pro vaše mazlíčky. Ohrádka má rozměry 216x65x116 cm a je vybavena dvojicí velkých dveří. Jedny jsou umístěny na vrchu ohrádky a mají rozměr 52 x 58 cm, druhé jsou boční a mají rozměr 45 x 38 cm. Oboje tyto dveře umožňují snadný přístup k vašim zvířátkům. Tato ohrádka je vyrobena z kovu s pozinkovanou povrchovou úpravou, která chrání proti korozi a zajišťuje dlouhou životnost výrobku.

Ohrádka se také snadno skládá, což usnadní její montáž a demontáž. Kromě toho můžete k ohrádce dokoupit ochrannou síť, která ochrání vaše zvířátka před slunečním zářením a zároveň jim umožní dýchat čerstvý vzduch. Vytvořte pro své mazlíčky bezpečné a pohodlné prostředí s naší venkovní kovovou ohrádkou. Tato ohrádka vám umožní mít vaše zvířátka pod dohledem a zároveň jim zajistí dostatek prostoru pro pohyb a hrátky.

Značka

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.