💚 Využijte výhodné dopravy s PPL již od 54 Kč! 💚

Dřevěné kalíšky z lipového dřeva 4 ks 4x5 cm

Kalíšky z lipového dřeva o velikosti 5x4cm pro vaše mazlíčky. Bez úprav barev a laku jsou vhodné pro králíky, morčata, hlodavce a papoušky. Vkládejte do nich sušenou zeleninu, např. VeggieMIX, aby si vaše zvířátka mohla užít zábavu a interakci. Objednejte si kvalitní produkt, který zpříjemní každodenní život vašich mazlíčků.

Skladom
125,00 Kč
103.31 bez DPH

Podrobný popis

Kalíšky z lipového dřeva o velikosti 5x4cm. Tyto kalíšky jsou vyrobeny z čistého přírodního dřeva bez jakýchkoliv úprav barev a laku. Jsou vhodné jako hračka pro Králíky, morčata a ostatní hlodavce i papoušky.

Tyto kalíšky jsou skvělou volbou pro vaše zvířecí mazlíčky, protože mohou sloužit jako prostředek k rozvíjení jejich přirozeného instinktu. Můžete do kalíšku dát sušenou zeleninu například VeggieMIX, který také prodáváme na našem eshopu. Vaše zvíře ji musí najít, vyklopit a sníst, což zaručuje zábavu a interakci mezi vaším mazlíčkem a jeho okolím.

Tyto kalíšky jsou vyrobeny z kvalitního lipového dřeva, které je šetrné k zdraví vašich mazlíčků. Objednáním našich dřevěných kalíšků z lipového dřeva získáte nejenom kvalitní produkt, ale také příležitost zpříjemnit svým mazlíčkům jejich každodenní život a poskytnout jim zábavu.

Značka

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.