🎅🏼 I mazlíčci čekají na MIKULÁŠSKOU NADÍLKU

Drevená debna s vekom pre králiky SENODEBNA

Tráví vaši mazlíčci rádi čas v papírových či kartonových bednách? Náš Berry miluje pojídání sena v papírové bedně, nicméně ji po chvíli začne ničit a kousat. Kartonové bedny bývají plné lepidel a chemikálií z barev a proto jsme se rozhodli, že si necháme vyrobit bezpečnou alternativukterá vydrží mnoho let a nehrozí pozření nebezpečných látek. Nyní ji nabízíme i Vašim mazlíčkům!

Dřevěná bedna pro králíky, hlodavce či jiné mazlíčky slouží jako úkryt, seník, pro úschovu hraček nebo místo pro odpočinek. Každý mazlíček ji využije po svém! Krabice je vyrobena ze smrkového dřeva, které není nijak chemicky oštetřováno. Bedna je opatřena víkem s dírkou.

  • Vnitřní rozměry bedýnky: 25×35×11,5 cm
  • Vnější rozměry bedýnky: 29×39×14 cm
Skladom
499 Kč

Podrobný popis

Dřevěná bedna je vhodná pro úschovu hraček, sena, sušených bylinek a dalších nezbytností. Skvěle se ale hodí jako úkryt pro králíčky, kteří se v ní cítí bezpečně a využijí ji tak jako pelíšek nebo jídelnu! :)

Náš Berry v ní tráví většinu času, protože v ní má seno. Jakmile ho přepadne únava, vyhopsne si na víko bedýnky a spí tam. Hned si svou bedýnku oblíbil a věříme, že si ji oblíbí i Vaši mazlíčci. 

Vyrobila firma promazliky.eu

Výrobca

Mohlo by vás zaujať aj