💚 Využijte výhodné dopravy s PPL již od 54 Kč! 💚
seno v roli maxi
seno v roli maxi

Luční seno v roli MAXI 1 kg

Prémiové luční seno v roli pochází z německých luk, které obsahují různé druhy travin bohatých na tolik potřebnou vlákninu, vitamíny a minerály. Důmyslné balení sena v roli šetří hodně místa, a přesto jsou zachována dlouhá stébla a prvotřídní kvalita bez plísní a prachu. Seno je nezbytnou a hlavní složkou jídelníčku králíků, morčat, osmáků a dalších býložravců. Luční seno jim nabízí voňavý a zdravý základ jídelníčku pro správné trávení a přirozené obrušování stále rostoucích zoubků.

Důmyslné balení do role zajistí velkou úsporu místa (narozdíl od objemných krabic či pytlů).

Balení v roli šetří také přírodu, jelikož je spotřebováno až o 80 % méně plastu (oproti klasickému balení)

Složení: seno z německých luk 1 kg

Skladem
149,00 Kč
133.04 bez DPH

Podrobný popis

Kvalitní prémiové seno z německých luk je šetrně navinuto do role, prosévané a balené, aby byla zajištěna jeho bezprašnost a kvalita.

Bydlíte v bytě nebo máte na velké krabice, balíky a pytle málo místa? Seno v roli ušetří nejen spoustu místa, ale také přírodu, protože se v porovnání s běžnou taškou sena, která je objemově mnohem větší, spotřebuje až o 80 % méně plastu.

Dávkování: králíci, morčata, osmáci, činčily a další býložravci by měli mít seno neustále k dispozici. Seno můžete postupně "odrolovat" a pohodlně dávkovat.

Seno zajišťuje velmi důležitý příjem vlákniny pro spokojené bříško a také přirozeně podporuje obrus zubů.

Seno je ovinuto přírodním provázkem (100% celulóza). 

Značka

Komentáře (0)
Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.