🎅🏼 I mazlíčci čekají na MIKULÁŠSKOU NADÍLKU
bezobilne granule
mix granuli
bezobilne granule
mix granuli

Senné granule se zeleninou, bylinkami a ovocem 500 g

Seno by mělo tvořit 80 % jídelníčku králíků i morčat. I proto jsme vymysleli senné granule, které poslouží jako zdravý doplněk jídelníčku nebo přírodní bezobilný pamlsek. Jsou vyrobeny lisováním českého sena z první senoseče spolu s chutnými bylinkami, zeleninou a ovocem. Použité seno neobsahuje prach, plísně, ani žádná pojiva. Mazlíčkům se tak dostane tolik potřebná porce vlákniny pro správné trávení.

Složení: 3 druhy granulí (seno z první senoseče, mrkev, řepa, pastinák, jablko, měsíček, bazalka, meduňka)

Průměrné analytické složky: hrubá vláknina 26,5 %, vápník 0,48 %, fosfor 0,176 %, hrubý protein 5,19 %, hrubý tuk 1,83 %

Pozn. Při objednání 2 a více kusů mohou být peletky poslány v jednom balení. Pokud chcete balení rozděleně po 500 g napište to, prosím, do poznámky.

Skladem
79 Kč

Podrobný popis

Senné granule jsou obohaceny o přírodní složky jako je mrkev, jablko a meduňka pro ještě lepší chuť.

Mrkev je jedním z nejlepších zdrojů beta-karotenu, který se v organismu zvířat mění na vitamín A. Zvyšuje tak odolnost organismu.

Jablka obsahují rozpustnou vlákninu, která působí jako prebiotikum a příznivě tak ovlivňuje trávení králíčků i morčat.

Meduňka uklidňuje, uvolňuje křeče a pomáhá při nadýmání. I proto mohou být tyto peletky použity při rozkrmení, po veterinárním zákroku nebo na přilepšenou.

Červená řepa je zdrojem vitamínu C, který posiluje imunitní systém. Může zbarvovat moč do červena.

Pastinák je zdrojem vitamínu A, C, vlákniny a kyseliny listové. Pro králíčky i morčata je to opravdová pochoutka.

Měsíček lékařský je nejoblíbenější bylinkou našich chlupáčků. Krásně voní po medu, uklidňuje, podporuje funkci střev, jater i dýchacích cest. Podporuje imunitu a řadí se mezi přírodní antioxidanty.

Bazalka podporuje chuť k jídlu, tiší křeče a uklidňuje. I proto mohou být tyto peletky použity při rozkrmení, po veterinárním zákroku nebo na přilepšenou.

Výrobce

Mohlo by se Vám také líbit