🥕 Porce vlákniny a vitamínů 🥕 FARMÁŘSKÉ SENO SE ZELENINOU
kaytee

Podestýlka KAYTEE Clean & Cozy 24,6 l

Podestýlka KAYTEE Clean & Cozy je určena převážně pro křečky, kteří milují zahrabávání a pobyt v teploučku. Tato podestýlka perfektně drží tvar a nerozpadá se, což křečci či myšky velmi ocení při hrabání nor. Tato podestýlka neobsahuje žádné škodlivé chemikálie ani vedlejší produkty. Je zajištěna bezprašnost až z 99,9 % a vysoká absorpční schopnost. Pohlcuje zápachy a je velmi měkká.

U morčat či králíků tuto podestýlku používejte pouze u záchodku s roštem. Podestýlka může ulpívat na jejich srsti.

... číst celý popis
264,00 Kč
Skladem

Podestýlka Kaytee Clean & Cozy je měkoučká, dobře saje tekutiny, je téměř bezprašná, bez vzdušných alergenů a perfektně drží tvar. Vhodná podestýlka pro křečky, křečíky či pískomily.

Použití do ubikací: Do ubikace křečka nasypte vrstvu podestýlky Kaytee do výšky od 2,5 do 12,5 cm. Vyměňujte při znečištění nebo jednou týdně, kdy odstraníte veškerou podestýlku a ubikace vyčistíte šetrným čistícím prostředkem. Četnost čištění závisí na velikosti a počtu mazlíčků.

Použití do toalet: Do králičí či morčecí toalety s roštem vložte potřebné množství podestýlky tak, aby pokryla celé dno (ideálně do výšky 2,5 cm). Čistěte dle potřeby.

Použitou podestýlku vyhoďte do směsného odpadu.

Balení obsahuje: 24,6 l

Hmotost balení je cca 1 kg

D-A

Mohlo by se Vám také líbit