😍 Navštivte náš stánek: SOBOTA 22. 6. Živá EXOTIKA Praha, NEDĚLE 23. 6. Fauna Trhy Ostrava 🧡
hrablo pro kraliky
hreben pro kraliky
hrablo pro kraliky
hreben pro kraliky
  • Vyprodáno

Vyčesávací a prořezávací hráblo 5x18 cm 15 zubů

Vyčesávací hráblo na krátkou, střednědlouhou srst je hráblo, které dokáže s velmi malým odporem pročesat srst a dostat z ní veškeré uvolněné chlupy a podsadu.

Díky malému odporu, který hráblo v srsti zvířete tvoří, se mnohem raději zvíře nechá česat. Když bychom použili obyčejný hřeben nebo kartáč,  budeme zvířeti srst vytrhávat.

Zákadní poučka u všech těchto typů hrábel: Čím řidší a jemnější srst zvíře má, tím větší počet zubů na menším prostoru potřebuje pro efektivní vyčesání.

Vhodné hlavně pro zvířata s jemnou a kratší až střednědlouhou srstí. U těchto srstí výrazně pomůže vyčesat podsadu a uvolněné chlupy.

Například pro: psy, kočky, králíky, morčata

Vyprodáno
309,00 Kč
255.37 bez DPH

Podrobný popis

Nejlepší hřeben pro králíky, psy i kočky efektivně vyčeše podsadu především v době línání. S těmito hrábly máme vlastní zkušenosti a těší nás i vaše pozitivní zpětná vazba. Mazlíčka hřeben netahá, účinně vyčesává starou srst a díky tomu eliminujete také výskyt smotků chlupů ve střevech.

  • univerzální trimovací prořezávač s jemnými zuby
  • uhlazuje svrchní srst a rozčesává zacuchanou podsadu
  • délka zubů 1 cm
  • počet zubů 15 ks

materiál: plastová rukojeť s gumovým úchopem / kov

rozměry: 5 × 18 cm

Vhodné například pro: králíky, kočky a psy s krátkou až střednědlouhou srstí (např. Beagle, Evropská krátkosrstá, kartouzská, Kočka domácí krátkosrstá)

Pro typ srsti: Pro všechny krátké až střednědlouhé typy srsti. Výrazně účinkuje u zvířat s velmi jemnou srstí a podsadou.

Značka

Komentáře (4)
Hodnocení
Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.