💚 Využijte výhodné dopravy s PPL již od 54 Kč! 💚

Mrazem sušený PŠTROSÍ MIX 50 g

Pštrosí mix je skutečnou delikatesou pro psí i kočičí gurmány. Lahodná kombinace masa a vnitřností - Pštrosí mix dokáže překvapit neodolatelnou vůní, tak intenzivní a neobyčejnou chutí.

Lze podávat v libovolném množství, avšak dávkováním nenahrazujete kompletní krmivo. Podávejte s dostatkem pitné vody.

  • Vhodné pro psy a kočky všech věkových kategorií, velikostí i rasy.
  • 100 % přírodní
  • Splňuje standardy pro BARF stravu
  • Obsahuje bílkoviny, vitamíny a minerály
  • Přírodní složení BEZ lepku, umělých konzervantů, aromat, barviv, bez přidané soli
  • Poctivé kousky masa – už žádná nekvalitní drť
  • Čistí chrup, posiluje žvýkací svaly
  • Působí pozitivně na střevní mikrofloru

Složení: kuřecí maso 47 %, pštrosí maso 26 %, kuřecí stehno s kostí 9 %, pštrosí srdce 8 %, pštrosí játra 6 %, čerstvá ryba 4 %

Skladem
59,00 Kč
52.68 bez DPH

Podrobný popis

Zdravá kombinace masa a vnitřností dodá vašemu chlupatému příteli pořádnou dávku bílkovin, vitamínů, minerálů a dalších živin. Díky šetrnému sušení mrazem si ingredience zachovají maximum živin. Potěší vás také přírodní složení bez konzervantů, barviv, obilí a dalších balastních látek.

Zdravé pamlsky sušené mrazem (lyofilizované) pro psy a kočky

Mrazem sušené maso je ideálním pamlskem pro všechny kočičí a psí gurmány, vyznavače BARF – syrové stravy. Protože pamlsky neobsahují dráždivé konzervanty, barviva ani nejčastější alergeny, je skvělou volbou pro psy trpící celiakií či potravinovými alergiemi.

Doporučené podávání: mrazem sušené pamlsky jsou doplňkové krmivo pro psy a kočky všech věkových kategorií, velikostí i rasy. Lze podávat v libovolném množství, avšak adekvátním dávkováním nenahrazujete kompletní krmivo. Podávejte s dostatkem pitné vody. 

Složení: kuřecí maso 47 %, pštrosí maso 26 %, kuřecí stehno s kostí 9 %, pštrosí srdce 8 %, pštrosí játra 6 %, čerstvá ryba 4 %

Značka

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře (2)
Hodnocení
Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.