💚 Využijte výhodné dopravy s PPL již od 54 Kč! 💚

Mrazem sušená KUŘECÍ JÁTRA pro kočky 50 g

Mrazem sušená játra neprochází tepelnou úpravou, a proto si uchovávají maximum vitamínů, minerálů a nutričně hodnotných látek. Tyto lyofilizované kuřecí pamlsky obsahují 100% kuřecích jater bez přidaných chemie, obilí, konzervantů a jiných balastních látek. Jde tak o zdravou, lehkou a výživnou svačinku.

Lze podávat v libovolném množství, avšak dávkováním nenahrazujete kompletní krmivo. Podávejte s dostatkem pitné vody.

  • Vhodné pro kočky všech věkových kategorií, velikostí i rasy.
  • 100 % přírodní
  • Splňuje standardy pro BARF stravu
  • Obsahuje bílkoviny, vitamíny a minerály
  • Přírodní složení BEZ lepku, umělých konzervantů, aromat, barviv, bez přidané soli
  • Poctivé kousky masa – už žádná nekvalitní drť
  • Čistí chrup, posiluje žvýkací svaly
  • Působí pozitivně na střevní mikrofloru

Složení: kuřecí játra 100 %

Skladem
55,00 Kč
49.11 bez DPH

Podrobný popis

Odměňte svého chlupatého přítele lahodnou porcí lyofilizovaných kuřecích jater, kterým žádný pes neodolá. Křehká jatýrka neodolatelně voní a ještě lépe chutnají. Díky sušení mrazem neztrácí svou strukturu, čerstvou chuť, vůni ani živiny.

Játra jsou nabitá vitamíny, minerály, bílkovinami a dalšími živinami, které jsou pro zdraví vašeho věrného parťáka velice důležité. Potěší vás také přírodní složení bez chemie, konzervantů, barviv a obilí. Jatýrka vyrábíme pouze z jediné ingredience - čerstvých kuřecích jater.

Zdravé pamlsky sušené mrazem (lyofilizované) pro psy a kočky

Mrazem sušená játra jsou ideálním pamlskem pro všechny kočičí a psí gurmány, vyznavače BARF – syrové stravy. Protože pamlsky neobsahují dráždivé konzervanty, barviva ani nejčastější alergeny, je skvělou volbou pro psy trpící celiakií či potravinovými alergiemi.

Doporučené podávání: mrazem sušené pamlsky jsou doplňkové krmivo pro psy a kočky všech věkových kategorií, velikostí i rasy. Lze podávat v libovolném množství, avšak adekvátním dávkováním nenahrazujete kompletní krmivo. Podávejte s dostatkem pitné vody. 

Složení: kuřecí játra 100 %

Značka

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře (0)
Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.