💚 Využijte výhodné dopravy s PPL již od 54 Kč! 💚
dokrmovaci strikacky na leky
  • Novinka

Dokrmovací stříkačky na léky a tekutiny pro králíky a hlodavce SET 2 ks

Dokrmovací stříkačky pomáhají usnadnit krmení vašeho mazlíčka v době, kdy potřebují přijmout léky, dokrmovací kaši či vitamíny a jiné tekutiny (např. chovná kaše, krmivo pro rekonvalescenci, vitamin C morčatům).

Dvě velikosti dokrmovací stříkačky (1 ml nebo 2,5 ml) se přizpůsobí velikosti zvířete nebo podávané potravě.

Návod k použití: Naplňte stříkačku požadovaným množstvím tekutiny či dokrmovací kaše (po obvodu jsou přehledně naznačeny mililitry). Mazlíčkovi vložte ústí stříkačky do koutku tlamky a jemně stlačujte. Sledujte, zda mazlíček bez problémů polyká obsah stříkačky. Pokud ano, pokračujte, dokud nevyprázdníte celou stříkačku. Po použití ji důkladně umyjte.

Pokud je však mazlíček infekční, je poškozen hrot stříkačky nebo nejsou viditelné natištěné mililitry, stříkačku vyhoďte.

Skladem
139,00 Kč
114.88 bez DPH

Podrobný popis

Dokrmovací stříkačky najdou využití při podávání léků, vitamínů, doplňků stravy, čajů a jiných tekutin. Stříkačky jsou vhodné pro králíky, morčata, křečky, osmáky, činčily i ptactvo.

Pokud chcete podat dokrmovací kaši králíkům (např. RodiCare Instant) doporučujeme stříkačku s širším ústím RECOVERY

Návod k použití stříkačky

Naberte požadované množství jídla či tekutin pomocí stříkačky, po obvodu jsou naznačeny mililitry.

Pro hlodavce: vložte špičku stříkačky do úst vašeho mazlíčka do koutku tlamy. U králíků a morčat z boku vedle předních zubů a jemně stlačujte. Ujistěte se, že mazlíček stíhá tekutiny či kaši polykat. Mazlíčky neuvádějte do pozice na záda!

Pro ptáky: mírně pootevřete zobák, aby se hrot stříkačky vložil do tlamy. Pomalu a jemně podávejte jídlo nebo tekutinu. 

Opatření při použití

Doporučujeme stříkačky vyměnit, pokud byly použity během infekčního období, pokud je hrot poškozen nebo pokud jsou vymazány odstupňované značky. Nevkládejte celou stříkačku do úst, pouze špičku (ústí).

Značka

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře (0)
Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.