🤍 Vyzkoušejte nejchutnější BIO SENO
prirodni hracky
hracky pro kraliky
prirodni hracky
hracky pro kraliky
  • Vyprodáno

ACTIVITY STOLEČEK s přírodními hračkami a pelíškem

Ve spolupráci s českou firmou Promazlíky jsme vytvořili interaktivní ACTIVITY STOLEČEK pro všechny hravé králíčky i jiné mazlíčky.

Do otvorů ve stolečku zavážete přiložené hračky a mazlíček už si s nimi určitě poradí! Obsahem setu je dřevěný kvalitní activity stoleček, také hračky, které jsou tvořeny ze 100% přírodních materiálů.

Některé z nich jsou obohaceny také o zeleninu či bylinky. Nakonec je v balení i měkoučký polštářek, který přesně pasuje na horní část stolečku.

Ten mohou králíčci, morčátka a další mazlíčci využít k zaslouženému odpočinku.

Vyprodáno
1 499,00 Kč
1238.84 bez DPH

Podrobný popis

Obsahem setu je dřevěný stoleček ze smrkového dřeva, který si jednoduše zkompletujete dle přiloženého přehledného návodu. Mazlíčci si potom vyhrají s hračkami vhodnými k okusu, které jsou tvořeny ze 100% přírodních materiálů jako je jabloň, ratan či proutí a najdete je také v tomto balíčku.

Některé hračky jsou navíc doplněny o bylinky či zeleninu.

Pokud změníte přiložené závěsy za jiné hračky, můžete mít zábavu i pro jiné mazlíčky (třeba pro kočky). Nakonec je součástí i polštářek, který využije mazlíček k relaxaci.

Hračky v balíčku: 1. Lufa máčená v mrkvi, 2. Lufa máčená v řepě, 3. proutěný míček mini, 4. míček z topolového dřeva, 5. bonbon z trávy a ratanu, 6. ježek z ratanu máčeného v řepě se slunečnicí a jabloní, 7. proutěný míček s banánem a bylinkami (měsíček, chrpa, heřmánek, růže), přírodní sisalový provázek na přivázání hraček

Materiál stolečku: smrkové dřevo

Rozměry: 40x40x40 cm

Značka

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře (0)
Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.