🎃 LIMITOVANÁ EDICE 🎃 Podzimní BOXY

Dřevěná bedna s víkem pro králíky SENOBEDNA

Tráví vaši mazlíčci rádi čas v papírových či kartonových bednách? Náš Berry miluje pojídání sena v papírové bedně, nicméně ji po chvíli začne ničit a kousat. Kartonové bedny bývají plné lepidel a chemikálií z barev a proto jsme se rozhodli, že si necháme vyrobit bezpečnou alternativu, která vydrží mnoho let a nehrozí pozření nebezpečných látek. Nyní ji nabízíme i Vašim mazlíčkům!

Dřevěná bedna pro králíky, hlodavce či jiné mazlíčky slouží jako úkryt, seník, pro úschovu hraček nebo místo pro odpočinek. Každý mazlíček ji využije po svém! Krabice je vyrobena ze smrkového dřeva, které není nijak chemicky oštetřováno. Bedna je opatřena víkem s dírkou.

  • Vnitřní rozměry bedýnky: 25×35×11,5 cm
  • Vnější rozměry bedýnky: 29×39×14 cm
Skladem
499,00 Kč

Dřevěná bedna je vhodná pro úschovu hraček, sena, sušených bylinek a dalších nezbytností. Skvěle se ale hodí jako úkryt pro králíčky, kteří se v ní cítí bezpečně a využijí ji tak jako pelíšek nebo jídelnu! :)

Náš Berry v ní tráví většinu času, protože v ní má seno. Jakmile ho přepadne únava, vyhopsne si na víko bedýnky a spí tam. Hned si svou bedýnku oblíbil a věříme, že si ji oblíbí i Vaši mazlíčci. 

Zajistěte, aby mazlíček nenechal nohu v dírce na víku odsunutím víka nebo jeho odložením v přítomnosti mazlíčka.

Vyrobila firma promazliky.eu

D-X

Mohlo by se Vám také líbit