🎄 Lahodné & bezobilné VÁNOČNÍ CUKROVÍ
adventni kalendar pro morcata
zdravy adventni kalendar
adventni kalendar pro morcata
zdravy adventni kalendar
  • Vyprodáno

Adventní kalendář pro králíky a hlodavce 28x28 cm

VYPRODÁNO

Odpočet vánočních dní se pomalu blíží a mazlíčci už se na něj mohou taky těšit. Připravili jsme si totiž pro ně lahodný adventní kalendář, ve kterém najdou 24 balíčků s pamlsky, zeleninou a bylinkami.

Je to jedinečná možnost, kdy králíčci, morčátka a jiní hlodavci mohou ochutnat nespočet pamlsků, které najdete v naší nabídce! A co je na tom nejlepší? Obsah kalendáře je zcela bezobilný, bez ovesných vloček, hrachu a škrobu.

Díky tomu nerozhodíte mazlíčkovi zažívání, ba naopak doplníte vlákninu a vitamíny na zimu. Pro složení kalendáře mrkněte do popisku :)

Vyprodáno
949 Kč

Podrobný popis

Adventní kalendář pro králíky, morčata a další hlodavce bez obilovin, ovesných vloček, hrachu, škrobu, cukru a dalších nesmyslů, které zatěžují organismus mazlíčků. Nabídněte letos svému mazlíčkovi pamlsky, které jsou tvořeny převážně ze sena, zeleniny a bylinek. Díky tomu doplníte potřebnou vlákninu a vitamíny každý den. 

V každém balíčku mazlíček najde trochu jiný obsah. Pamlsky jsme rozdělili tak, aby neměl mazlíček po sobě stejný zeleninový druh a mlsání tak bylo ještě více vyvážené. Box byl celý vytvořen ručně v srdci Beskyd z těch nejkvalitnějších surovin. v boxu najde odměnu i páníček, ale musí si počkat až na Vánoce :)

Balíčky můžete buď odebírat z boxu nebo zavěsit na provázek.

V adventním kalendáři najdete (POŘADÍ jsme promíchali :): herbiemix trio, bylinkové srdíčko a heřmánek, bylinná směs, jahoďánek s heřmánkem a zeleným ovsem, veggiemix, list pampelišky, mrkvová tyčinka s okvětím měsíčku, cookies, řepánek se slunečnicí, pártyčka s celerem + sléz, mini dortík (seno, mrkev, chrpa, růže, heřmánek, ibišek), cookiesa růže, "musli" srdíčko s řepovými granulemi, vojtěška s mrkví, růžové srdíčko na měsíčku, řepový dukátek s chrpou, jablko křížala s větvičkou, řepánek,  mrkvánek, celerový dukátek s květem pampelišky, medvídek (seno, mrkev, řepa, lněné semínko), domácí bylinky (list vrby, lichořeřišnice, meduňka, máta, kopřiva, jitrocel, bazalka), senný blok s jablkem, řepový dukátek s dýní, míček na hraní

Výrobce

Mohlo by se Vám také líbit