🐣 Sleva 10% na JARNÍ BOXY jen do konce víkendu 🌼 Utíkejte pro svůj JARNÍ BOX
cistici sada pro zvirata
ucinek cistici sady
cistici sada pro zvirata
ucinek cistici sady

Čistící sada na zvířecí toalety 3v1

Tato čistící sada obsahuje vše, co potřebujete k efektivnímu vyčištění záchodku a klece vašeho mazlíčka. Účinně odstraňuje zaschlou moč či zbytky výkalů, eliminuje zápachy a dodává věcem nový život. Sada se dá využít jak pro čištění záchodků, klecí, tak pro odstranění vodního kamene třeba z koupelnových dlaždiček.

Sada obsahuje: úklidové rukavice vel. M, kartáč pro pohodlné čištění v různých barvách, kyselinu citronovou (40 g), návod k použití

Skladem
79,00 Kč
65.29 bez DPH

Podrobný popis

Možná už jste zkoušeli záchodek vyčistit různými přípravky, sodou s octem nebo jste zaschlou moč mazlíčků ze záchodků dokonce seškrabávali. I my jsme tyto nápady vyzkoušeli, nicméně nebyly vůbec efektivní a záchodek nebyl dostatečně čistý. Jakmile jsme ale vyzkoušeli tuto sadu, která obsahuje kyselinu citronovou, nemuseli jsme nic seškrabovat nebo se dřít s hadrou. Kyselina nás sama zbavila nečistot a poté stačilo záchod pouze vypláchnout viz obrázky.

V sadě najdete úklidové rukavice pro ochranu vašich rukou před kyselinou i nečistotami ze záchodku. Přiložili jsme také kartáč, který má dostatečně dlouhou rukojeť pro pohodlné čištění rohových i obdélníkových záchodků a klecí. Na přední straně má také "zobáček" pro odstranění hrubších nečistot. Nakonec sada obsahuje kyselinu citronovou, která ve spojení s vodou dělá zázraky a návod na nejefektivnější vyčištění záchodku.

Pozor: kyselina citrónová způsobuje vážné podráždění očí, proto se vyhýbejte kontaktu s očima a kůží. Pokud jste děti, poproste rodiče o pomoc s čištěním za použití této kyseliny.

Výrobce