😍 Navštivte náš stánek: SOBOTA 22. 6. Živá EXOTIKA Praha, NEDĚLE 23. 6. Fauna Trhy Ostrava 🧡
cistici sada pro zvirata
ucinek cistici sady
cistici sada pro zvirata
ucinek cistici sady

Čistící sada na zvířecí toalety 3v1

Tato čistící sada obsahuje vše, co potřebujete k efektivnímu vyčištění záchodku a klece vašeho mazlíčka. Účinně odstraňuje zaschlou moč či zbytky výkalů, eliminuje zápachy a dodává věcem nový život. Sada se dá využít jak pro čištění záchodků, klecí, tak pro odstranění vodního kamene třeba z koupelnových dlaždiček.

Sada obsahuje: úklidové rukavice vel. M, kartáč pro pohodlné čištění v různých barvách, kyselinu citronovou (40 g), návod k použití

Skladem
79,00 Kč
65.29 bez DPH

Podrobný popis

Možná už jste zkoušeli záchodek vyčistit různými přípravky, sodou s octem nebo jste zaschlou moč mazlíčků ze záchodků dokonce seškrabávali. I my jsme tyto nápady vyzkoušeli, nicméně nebyly vůbec efektivní a záchodek nebyl dostatečně čistý. Jakmile jsme ale vyzkoušeli tuto sadu, která obsahuje kyselinu citronovou, nemuseli jsme nic seškrabovat nebo se dřít s hadrou. Kyselina nás sama zbavila nečistot a poté stačilo záchod pouze vypláchnout viz obrázky.

V sadě najdete úklidové rukavice pro ochranu vašich rukou před kyselinou i nečistotami ze záchodku. Přiložili jsme také kartáč, který má dostatečně dlouhou rukojeť pro pohodlné čištění rohových i obdélníkových záchodků a klecí. Na přední straně má také "zobáček" pro odstranění hrubších nečistot. Nakonec sada obsahuje kyselinu citronovou, která ve spojení s vodou dělá zázraky a návod na nejefektivnější vyčištění záchodku.

Pozor: kyselina citrónová způsobuje vážné podráždění očí, proto se vyhýbejte kontaktu s očima a kůží. Pokud jste děti, poproste rodiče o pomoc s čištěním za použití této kyseliny.

Značka

Komentáře (1)
Hodnocení
Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.