🎄 Lahodné & bezobilné VÁNOČNÍ CUKROVÍ
cukrovi pro kraliky
darek pro kraliky
cukrovi pro kraliky
darek pro kraliky

Vánoční bezobilné cukroví pro králíky a hlodavce 14 ks

Letos jsme si pro Vaše chlupáčky připravili taky vánoční cukroví plné vlákniny a vitamínů! Bát se rozhodně nemusíte, protože všechny naše pamlsky jsou bez obilovin, ovesných vloček, hrachu i škrobu. No a to, že nepřidáváme do pamlsků ani žádná umělá barviva nebo dokonce cukr je jasné tím tuplem!

Tyto pamlsky jsou tvořeny z českého sena, křupavé zeleniny, voňavých bylinek a taky lahodného ovoce. Stejně jako u všech produktů uvádíme kompletní složení, na které jsme moc pyšní. Přesvědčte se sami a mrkněte níže do popisku.

V balení mazlíček najde 14 kousků, ty větší můžete rozdělit třeba na dva dny. Cukroví je dárkově zabaleno, jak vidíte na fotce a je připraveno třeba rovnou pod stromeček.

Skladem
399 Kč

Podrobný popis

Vánoční cukroví pro králíky, morčata, činčily a další mazlíčky je ideálním dárečkem na Vánoce nebo klidně i dříve! Celý obsah je bez obilovin, hrachu, škrobu, cukru a dalších nesmyslů. Při výrobě používáme suroviny té nejvyšší kvality a dbáme na to, aby byly pamlsky bohaté na vlákninu, která je tolik důležitá pro správné trávení mazlíčků.

Složení:

  • bylinkové "vánoční baňky" 3 ks (mrkev, seno, řepa, měsíček, chrpa, růže)
  • zeleninové "vánoční baňky" 3 ks (celer, seno, mrkev, řepa, pastinák)
  • cookies s ovocem 2 ks (celer, seno, kořen pampelišky, kousky řepy, měsíček lékařský, sušené borůvky, černý rybíz, jahůdky)
  • mini bonbonky se lněným semínkem 4 ks (celer, seno, kořen pampelišky, kousky řepy, měsíček lékařský, jahůdky, lněné semínko)
  • bazalkový "rohlíček" 1 ks (celer, seno, bazalka)
  • jahůdková "sušenka" 1 ks (mrkev, seno, řepa, jahůdky)
  • BIO seno otava jako podklad pro cukroví

Přejeme vám i vašim mazlíčkům o chlup hezčí Vánoce!

Výrobce

Mohlo by se Vám také líbit