🌼 Sleva -40 Kč na FARMÁŘSKÉ SENO se zeleninou
pamlsky pro kraliky
  • Sleva!
  • -10%
  • Balení
  • Vyprodáno

Bezobilný BOX NOVINEK pro králíky a hlodavce

Představujeme vám náš první box novinek pro rok 2024!

Jak už je u nás zvykem, jeho obsah je plně bez obilovin, ovesných vloček, hrachu i škrobu. Je tak ideální pro králíky, morčata, činčily a další hlodavce, kteří potřebují 100% přírodní produkty pro správné trávení a vitalitu.

Vstupte do nového roku tou pravou tlapkou a vyzkoušejte zdravé novinky, ve kterých najdete spoustu zeleniny, bylinek a dokonce i pamlsky.

Složení boxu: bezobilné senné tyčinky (seno, celer, řepa, jablko), plátky okurky 20g, sušená rajčátka 50g, sušená paprika 80g, sušená brokolice 80g, plátky mrkve 100g, chrpa červená 20g, 100% pampeliškové granule 250g

Toto balení obsahuje

Vyprodáno
718,00 Kč Ušetříte 10%
646,20 Kč
576.96 bez DPH

Podrobný popis

Box novinek z dílničky ANILAND přináší vašim mazlíčkům nové chutě a vůně.

Naší prioritou je již od roku 2020 poskytnout králíčkům, morčátkům, činčilám, křečkům a dalším hlodavcům přírodní produkty bez hrachu, ovesných vloček, škrobu a dalších nesmyslů, které zatěžují jejich zažívání. A přesně podle této priority jsme vytvořili další BOX, tentokrát netradičních novinek.

Obsah boxu novinek

Bezobilné senné tyčinky jsou tvořeny hlavně ze sena, které poskytuje tolik potřebnou vlákninu, dále ze zeleniny jako je celer a řepa a největší gurmány potěší posypka ze sušených jablíček a řepy

Sušená okurka je vynikajícím doplňkem jídelníčku všech králíčků a hlodavců. Je nízkokalorická a moc chutná!

Sušená rajčátka a papriky provoní každé seno a jsou výborným pamlskem. Obsah vitamínu C potěší hlavně morčátka, z výborné chuti budou mít ale radost i králíčci, činčily či křečci.

Sušená brokolice je plná vitamínů a cenných látek, podáváme ji však jako pamlsek, protože některé mazlíčky může nadýmat.

Mrkvové plátky, někdy také "chipsy" neobsahují žádné oleje, soli apod. Jedná se o čistou mrkvičku sušenou vzduchem při nízkých teplotách. Kdo by nemiloval křupavou mrkev?

Červená chrpa je unikátním produktem především díky své úžasné barvě a vůni. Mazlíčkům přinese pestrost jídelníčku a navíc může působit proti infekcím a při potížích s močovými cestami.

Pampeliškové granule si zamiluje každý králíček a hlodavec. Nemusíte čekat na jarní žluté zahrádky, protože tyto granule jsou tvořeny z květů a listů těch nejkrásnějších pampelišek.

Značka

Komentáře (1)
Hodnocení
Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.